WajkompWeb - Tworzenie stron WWW

PROJEKTUJEMY I WYKONUJEMY STRONY INTERNETOWE

 

 

Responsywne strony WWW w CMS WordPress

Nasza firma pod marką WajkompWeb zajmuje się również projektowaniem i tworzeniem strony internetowych, wykorzystując do tego system zarządzania treścią (CMS) WordPress. Jest to nowoczesna technologa pozwalająca na wykonywanie dowolnych stron WWW: zaawansowanych stron biznesowych, prostych stron wizytówek dla osób samozatrudniających się, sklepów e-commerce, stron hobbystycznych DIY,  blogów tematycznych firmowych i prywatnych itd. Do programowania wykorzystujemy technikę RWD dzięki, której strony są w pełni responsywne czyli jednakowo się wyświetlają i mają takie same funkcje zarówno na komputerach PC, laptopach, tabletach i smartfonach.  Wszystko z wykorzystaniem najwyższej jakości grafik, zdjęć i multimediów. 

 

 

 

 

Indywidualne projekty

Projekt tworzymy wspólnie ze zleceniodawcą, w którym uwzględniamy  jego potrzeby, wymagane funkcjonalności strony, gust graficzny i oczywiście możliwości finansowe. Stronę wykonujemy według pomysłu zleceniodawcy, z uwzględnieniem naszych doświadczeń i możliwości  CMS. Dla zleceniodawców, którzy nie mają koncepcji na stronę wykonujemy cały projekt, możemy również wykonać projekt graficzny logo. Każda nasz strona to niepowtarzalny projekt. Nie sprzedajemy gotowych szablonów.

 

 

 

 

Strony internetowe dla firm i osób fizycznych

Wykonujemy strony przede wszystkim dla małych i średnich przedsiębiorstw, rzemieślników, lekarzy, adwokatów, dentystów, księgowych, polityków, artystów, rękodzielników i hobbystów DIY, kościołów, stowarzyszeń, fundacji, wszelkiego rodzaju blogerów, a także osób prywatnych chcących mieć swoją stronę w Internecie.

 

 

 

 

Atrakcyjne ceny

Ceny dostosowujemy do rodzaju wykonywanej działalności przez zleceniodawcę i stopnia skomplikowania projektu.  Aktualnie w promocji mikrofirmom i osobom samozatrudniającym się oferujemy stronę - wizytówkę za 500 zł (nie wliczając kosztów domeny i hostingu).

 

 

 

 

Zadzwoń/ Napisz - zrobimy wycenę

Zapraszamy zainteresowanych do kontaktu telefonicznego:  +48 577 39 39 77, lub za pomocą formularza kontaktowego

 

 

 

 

GALERIA

Przykładowe strony wykonane przez WajkompWeb. Kliknij na obrazek, a przejdziesz do oryginalnej strony.

 

Mariodive

 

Delta - Promanicure

 

Biuro Księgowe Ewa Salska